جراحی 1399/3/6 18:50:08

Project Description

جراحی

انجام جراحی و مراقبت های پس از جراحی توسط دامپزشک مجرب

شماره تماس

09214964882

پست الکترونیک

کارشناس تغذیه دام

ریحانه رضوی

بهداشتیار دامپزشک

سوالات متداول

سرزمین حیوانات شاد

در ادامه سوالاتی که معمولا از ما پرسیده می شود را قرار دادیم!

با تماس گرفتن و تعیین وقت مشاوره می توانید اقدام کنید.

ما معمولاً اجازه می دهیم بعد از عمل جراحی حیوان را به خانه ببرید اما اگر حیوان خانگی عقیم یا ناخن زدایی (درآوردن پنجولهای گربه از ریشه) شود ، شب باید در کلینیک بماند؛ در برخی شرایط ، بسته به نوع رویه و شدت وضعیت حیوان ، ممکن است حیوان خانگی شما را برای مدت طولانی تری نگه داریم.

عقیم کردن حیوانات خانگی شما می تواند خطر ابتلا به آنها در بسیاری از موارد سرطان را در آخر عمر کاهش دهد. همینطور احتمال ابتلا به عفونت رحمی بنام پیومترا را کاهش می دهد و از بین می برد. حتی ممکن است رفتارهای ناخواسته مانند پرخاشگری یا فرار را از بین ببرد. عقیم کردن حیوانات خانگی شما تنها راه کاهش بار اضافی در پناهگاه های حیوانات است.

بوی بد دهان ، لثه های ملتهب ، ایجاد پلاک و دندان های شل نشان می دهند سلامت دهان حیوان شما بسیار نگران کننده است. اگر متوجه هر یک از این علائم هستید ، لطفاً حیوان خانگی خود را برای معاینه دندان ببرید. اگر حیوان شما در هنگام بیهوشی در معرض خطر بیشتری از عوارض قرار دارد ، ما محصولاتی داریم که می توانند به بهبود سلامت دهان و از بین بردن پلاک بدون انجام تمیز کردن دندان کمک کنند.

توصیه ی ما برای کمک به حفظ سلامت کلی دهان در مورد حیوانات خانگی مواردی از قبیل داروهای مخصوص / اسباب بازی ها ، مسواک زدن و سایر محصولات دندانپزشکی بی خطر است.

پیشگیری از بیماری کرم قلب (Dirofilaria immitis که نخسانه بوده و انگل خون و قلب سگ و گربه است) بسیار آسان است اما بسیار دشوار و حتی تهدید کننده هم است. توصیه می کنیم قبل از شروع به پیشگیری ، سگ خود را برای بیماری کرم قلبی تست کنید. اگر یک دوز را از دست دارید ، لطفا سریعا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

اگر سوال دیگری دارید با ما تماس بگیرید!