مراقبت های ویژه 1399/3/4 18:32:29

Project Description

مراقبت های ویژه

بخش مراقبت های ویژه گروه سرزمین حیوانات شاد ارائه دهنده خدمات مراقبتی و درمانی ویژه در محیطی دل پذیر و بهداشتی، زیر نظر دامپزشک و رسیدگی دائمی دستیار دامپزشک است.
بستری و مراقبت های ویژه در موارد عفونی، زایمان، ریکاوری جراحی و دوران نقاهت پس از جراحی پذیرش می شود.
ما همواره تلاش می کنیم تا بهترین و با کیفیت ترین مراقبت را از حیوانات خانگی به عمل آوریم.

شماره تماس

09214964882

پست الکترونیک

عاشق طبیعت و حیوانات هستم، در زمینه کارشناس تغذیه دام و بهداشتیار دامپزشک هستم و سعی می کنم از تمام دانش و مهارتم برای نگهداری و تغذیه پت استفاده کنم

ریحانه رضوی

حیوانات بخشی از زندگی ما هستند و معتقدم به جای خرید حیوانات بهتر هست آنها را به سرپرستی بگیریم.

سوالات متداول

بیهوشی عمومی و یا آرام بخش می تواند چند ساعت طول بکشد و در بعضی موارد باعث می شود بیماران برای یک روز یا خواب آلودگی به نظر بیایند. طی دو روز آینده ، رفتار آنها باید به حالت عادی برگردد. اگر نگران هستید ، بهتر است با دامپزشک تماس بگیرید.

حیوان خانگی شما ممکن است کمی بی اشتها باشد و گاهی اوقات غذا خوردن می تواند باعث بالا آوردن بشود. با این حال ، اگر متوجه شدید که پت گرسنه است، می توانند مقدار کمی غذا بدهید ، مگر اینکه توسط دامپزشک ممنوع شده باشد. اطمینان حاصل کنید که آب در دسترس حیوان باشد ، به خصوص اگر توسط دامپزشک تاکید شده است.

در طول دوره بعد از عمل (تقریباً 10 تا 14 روز) زخم باید تمیز و خشک نگه داشته شود. باند ، ریخته گری و بخیه روزانه را بررسی کنید و حیوان خانگی خود را حمام نکنید یا اجازه ندهید شنا کند. در صورت بروز هرگونه نگرانی لطفا با دامپزشک تماس بگیرید.
اگر دامپزشک شما در محل عمل جراحی تخلیه قرار داده است ، متوجه خواهید شد که ممکن است طی چند روز دیگر از بین برود. این طبیعی است و برای حرکت مایعات به دور از محل جراحی قرار داده شده است. اگر زخم یا زهکشی کثیف به نظر می رسد ، فقط از آب شور برای تمیز کردن استفاده کنید مگر اینکه توسط دامپزشک دستور دیگری داده شود.

اگر حیوان خانگی شما بخیه دارد ممکن است آنلیس بزند که باعث آسیب و در بعضی موارد عفونت می شود. اگر حیوان خانگی شما علاقه ای به زخم نشان می دهد ، یقه الیزابتان (وسیله ای مانند سطل که دور گردن پوشیده می شود) را توصیه می کنیم.
اسپری های مزه دار تلخ نیز وجود دارد که برای جلوگیری از لیسیدن روی زخم زده می شود. فقط برای تهیه کالای مناسب حیوان خانگی خود با تیم مراقبت های بهداشتی مطمئن مشورت کنید.

اگر بعد از جراحی در مورد سلامتی حیوان خانگی خود شک دارید ، لطفاً سریعاً با بیمارستان ما تماس بگیرید تا با یکی از تیم مراقبت های بهداشتی ما صحبت کنید. علائمی که مشاهده می کنید ممکن است مشکلات را نشان دهد عبارتند از:

  1. بی حالی گسترده (بخصوص بعد از 24 ساعت)
  2. استفراغ
  3. قرمزی بیش از حد در اطراف محل عمل
  4. تورم یا برآمدگی اطراف محل عمل
  5. خونریزی یا ترشح از زخم.
  6. لیس زدن مداوم
  7. بو از سایت بانداژ

قلاده های الیزابتان به راحتی قابل برداشتن هستند و بعد از یک یا چند روز یاد پت می گیرد با الیزابت غذا بخورد و بخوابد. بودن یقه الیزابت در چند روز می تواند خطر صدمات جدی را کاهش دهد.

تماس

برای پذیرش و آشنایی بیشتر با ما تماس بگیرید.